25/07/20 | В СВІТІ
20:33
Скіфське золото в Нідерландах: росіяни затягують справу


Україна має дуже сильну позицію в суді у справі про «скіфське золото», однак російська сторона прагне затягнути процес і найняла одну з найдорожчих команд для захисту інтересів. Про це розповіла перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в ефірі телеканалу «ДОМ», передає БЕЛСАТ з посиланням на УНН.

«Як мені здається, шанси в України достатньо високі, однак ми повинні готуватися, оскільки судовий процес Росія спочатку хоче затягувати і вкладає туди величезні ресурси. Вони найняли зараз одну з найсильніших і найдорожчих (компаній – ред.) в Голландії (Нідерландах – ред.), яка захищала інтереси Газпрому», – сказала Джапарова.

Тому, на її думку, Росія намагатиметься розтягувати цю справу надовго.

Водночас, підкреслює заступник міністра, українська позиція в справі з точки зору права є дуже сильною.

«Шанси у України сильні, тому що ті конвенції, та законодавча база, на яку спирається наш захист, говорить про те, що скіфське золото, артефакти кількох музеїв – йшлося спочатку про 5 музеїв – це майно держави Україна», – підкреслила вона.

Україна судиться з Росією за право передачі дорогоцінних експонатів з кримських музеїв. На території Нідерландів знаходиться понад 565 музейних предметів колекції «Крим. Золотий острів у Чорному морі» з Музейного фонду України. Здебільшого це археологічні знахідки. Страхова вартість колекції – 10 млн євро.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz