25/07/20 | КОЛИШНІЙ СРСР
20:31
Лукашенко наказав вигнати з Білорусі ЗМІ, які «кличуть людей на майдани»


Олександр Лукашенко розкритикував МЗС, Адміністрацію президента і голову Ради Республіки Наталію Кочанову за те, що вони недостатньо карають недержавні ЗМІ, пише Белсат з посиланням на БелТА.

Під час наради Лукашенко заявив про необхідність приділяти більш пильну увагу роботі на інформаційному полі. Він зажадав від відповідальних осіб виконувати свої обов’язки, а не чекати тих чи інших спеціальних вказівок.

«Слухайте, ми господарі в цій країні. Виконуйте свої обов’язки. Не можете – скажіть, що ви не можете. Будуть інші цим займатися», – сказав він.

Беззмінний керівник вважає, що діяти підлеглі мають без його команд.

«Та й в уряді у нас, Міністерстві закордонних справ всі сидять, чекають команду президента. Що це за ставлення до країни? BBC, «Свобода», «Вільна Європа» і так далі, стріми ці… Я вже не кажу про тенденції, вони ж закликають до масових заворушень. Чому ви це терпите? Ви ж їх акредитували тут», – зауважив Лукашенко.

Він звернув увагу на необхідність вживати в подібних випадках відповідні заходи, незважаючи на передвиборний період:

«Не треба чекати ніякого кінця електоральної кампанії. Виганяйте звідси, якщо вони не дотримуються наших законів і кличуть людей на майдани».

«Повторювати більше не буду, незважаючи на те, що ми увійшли в цей складний електоральний період. Це ж не справа – образа за образою. Добре мене там попачкали вздовж і впоперек. Вже накинулися на ні в чому не винних голів дільничних комісій. А у них же сім’ї, діти», – додав Лукашенко.

Також Лукашенко розкритикував роботу «Комсомольської правди».

«Вже скоро в жовтизну перетвориться. Бачите, керівник їх, сидячи в Москві, чи то в Кремлі, виступив із заявою, і почалася тенденційна подача інформації», – зазначив він.

Лукашенко порадив журналістам «Комсомольської правди» їхати в поле і писати про небувалий врожай.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz