25/07/20 | В СВІТІ
00:34
США приєдналися до Литви, Латвії та Естонії у спротиві російським спробам переписування історії


«Сполучені Штати Америки приєдналися до Литви, Латвії та Естонії у спротиві російським спробам переписування історії, - читаємо на шпальтах видання «Rzeczpospolita», - Президент Владімір Путін заявив, що балтійські країни погодилися, аби СРСР їх анексував у 1940 році». Про це повідомляє Польське радіо.

«Ми рішуче виступаємо проти будь-яких спроб переписування Росією історії з метою виправдання окупації та анексії в 1940 році країн Балтії Радянським Союзом», - написав державний секретар США Майк Помпео у спільній заяві з міністрами закордонних справ трьох балтійських країн. Цю заяву цитує польська газета. У документі, як пише видання, зазначено, що цього року минає 80-та річниця декларації тодішнього заступника державного секретаря США Самнера Уеллеса про засудження Сполученими Штатами захоплення Литви, Естонії та Латвії Радянським Союзом.

«Естонське міністерство закордонних справ викликало російського посла, щоби висловити процес стосовно “нещодавніх заяв, які мають на меті представити окупацію Естонії та її анексії Радянським Союзом як легальної”», - пише «Rzeczpospolita». «Росія намагається створити враження, що легітимізація може бути наслідком збройних погроз. Це вкрай цинічно, - заявив міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу.

Нагадаємо, у своїй статті про Другу світову війну Владімір Путін написав, зокрема, що «восени 1939 року Радянський Союз, реалізовуючи свої військово-стратегічні, оборонні завдання, розпочав процес інкорпорації Латвії, Литви та Естонії». Він додав, що «їх вступ в СРСР був реалізований на договірній основі, за згодою обраної влади і це відповідало нормам міжнародного і державного права того часу». «Крім того, Литві у жовтні 1939 року повернули місто Вільнюс та прилеглу область, яка раніше входила у склад Польщі».

Rzeczpospolia/PAP/Я.С./Т.А


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz