25/07/20 | КОЛИШНІЙ СРСР
04:26
Лукашенко не виключив використання армії для недопущення у Білорусі «майдану»


Президент Білорусі Аляксандр Лукашенка заявив у п’ятницю, що не хотів би використовувати армію для впровадження громадського порядку у країні, але «всіляке може бути». Як повідомляє Польське радіо, його слова навело інформаційне агентство «БелТА».

Лукашенка заявив, що всі війни починаються сьогодні від вуличних протестів та демонстрацій, а «потім майдани». При цьому він зазначив, що в Білорусі також виник ризик дестабілізації ситуації за участі зовнішніх сил.

«На майдан, якщо своїх немає (у нас замало „майданутих”), їх підтягнуть з боку. Це професійні військові, бандити, які спеціально готуються, в основному в рамках ПВК (приватні військові компанії – ред.) по всьому світу, і заробляють великі гроші на провокації в тих чи інших державах», - заявив він.

«Коли мені довелося визначатися, які Збройні сили нам потрібні, особливо після 2010 року, я зрозумів, що треба мати в запасі підготовлених бійців, частини в Збройних силах. На всякий випадок», - додав він. «Небажано, звичайно, щоб нам довелося вдаватися до Збройних сил. Але всяке може бути. Прикладом тому є США», - зазначив Лукашенка.

Президент Білорусі підкреслив, що президент США Дональд Трам мусив у деяких штатах ввести військо на вулиці і те, що нині відбувається у Сполучених Штатах, є страшною катастрофою для усього світу. «Якщо Президент США витримає цей тиск, це буде хороший знак і для нас. Тому що якщо він нахилиться, а не дай боже, впаде ця імперія, світу буде несолодко», - підкреслив білоруський лідер.

Учора Лукашенка пригрозив витуренням з Білорусі іноземних ЗМІ, котрі «закликають до майдану». За словами президента Білорусі, такі західні мас-медіа, як BBC і Радыё Свабода, не лише упереджені, але й закликають до «масових заворушень».

«Видворяйте їх звідси, якщо вони не дотримуються наших законів і закликають людей на "майдани"», - сказав Лукашенка.

У Білорусі проходить виборча кампанія. Аляксандр Лукашенко балотується на шостий термін поспіль. Його основні демократичні опоненти не допущені до виборів, є багато заарештованих. У країні проходять акції протесту, як опозиційні, так і стихійні. Їх учасників і журналістів, котрі висвітлюють демонстрації, жорстоко затримують.

У середу понад 200 журналістів звернулися до влади і силовиків Білорусі з вимогою зупинити переслідування ЗМІ. За два місяці передвиборчої кампанії під час акцій протесту були затримані десятки журналістів, в тому числі співробітники Білоруської редакції Радіо Свобода.

Вибори президента в Білорусі пройдуть 9 серпня.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz