19/07/20 | КРИМ
08:06
«Верховний суд» Криму відмовив адвокату Чубарова у допуску до процесу


Окупаційний “Верховний суд” Криму відмовив адвокату Миколі Полозову у праві захищати главу Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова в процесі за звинуваченням в "організації масових заворушень" у Сімферополі 26 лютого 2014 року.

Як інформує Суспільне.Крим, про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив Миколай Полозов

"Рішення про відмову в допуску мене в якості захисника у справу винесено явно незаконно, кажучи простою мовою "по бєспрєдєлу".

Особливий цинізм суду полягає в тому, що недопуск адвоката в якості захисника у справу, з яким у обвинуваченого укладено угоду, є грубим порушенням конституційного права на захист і теоретично може спричинити скасування винесеного вироку у справі".

17 липня так званий суд провів попереднє судове засідання у справі Чубарова.

На початку судового засідання Полозов заявив клопотання про вступ у справу в якості захисника Чубарова за угодою, з наданням необхідних повноважень - ордера і посвідчення адвоката.

Суд відмовив у його задоволенні, мотивувавши тим, що раніше у цій справі Полозов захищав Ахтема Чийгоза.

Полозов називає це рішення незаконним і зазначає, що протиріч в позиціях Чийгоза і Чубарова в справі немає і поки бути не може.Полозов буде оскаржувати це рішення.

"На завершення хочу зазначити, що ніхто краще не формує позицію для подальшої роботи в міжнародних інстанціях, як самі російські суди. Чим більше вони допускають порушень, тим очевидніше видно ущербність звинувачення і політичну вмотивованість у подібних справах - тим простіше це все фіксувати , тим сильнішою є позиція захисту".


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz