19/07/20 | УКРАЇНА
07:29
Rapid Trident – 2020: уперше навчання вийдуть за межі України


У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилася чергова планувальна конференція з підготовки багатонаціональних навчань Rapid Trident — 2020. Зважаючи на режим карантину, американська сторона брала участь через відеоконференцзв’язок, а учасники працювали в малих групах із дотриманням відповідних санітарних норм, - повідомляє Польське радио з посиланням на Інформагентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Як розповів керівник пресслужби МЦМБ капітан Віталій Ілик, упродовж тижня напрацьовано сценарій та розв’язано організаційні питання. Згідно з задумом навчань, з нашими піхотинцями стане на герць елітний підрозділ морської піхоти США та контингенти інших країн. Кількість учасників ще погоджують, проте вже відомо, що вперше участь братимуть представники Фінляндії, а ключова роль ЛитПолУкрБригу – поза конкуренцією.

До речі, вперше Rapid Trident розширить географію й вийде за межі Яворівщини й загалом України. Адже частина його учасників перебуватиме в польському Любліні в штабі ЛитПолУкрБригу. Через пандемію й карантинні заходи тренування будуть зв’язані віртуально й керовані з Центру імітаційного моделювання МЦМБ через інтернет-зв’язок й у режимі відеоконференції. Ще однією особливістю навчань стане ширше залучення Міжнародного товариства Червоного Хреста з його напрацюваннями порятунку та допомоги. Вже традиційним буде не лише військовий, а й антитерористичний порядок денний. Міжнародні навчання Rapid Trident — 2020 не лише пристосовуються до вимог часу, а й задають динаміку зміни формату взаємодії.

Навчання заплановані на середину вересня. Втім, учасники прибуватимуть раніше, аби пройти чотирнадцятиденний карантин. Крім того, до навчань відбудеться ще кілька узгоджувальних конференцій.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz