18/07/20 | УКРАЇНА
07:38
У відповідь на російські навчання «Кавказ-2020» в Україні готуються стратегічні КШН «Об’єднані зусилля-2020»


У відповідь на російські навчання «Кавказ-2020» Міноборони та ЗСУ готують стратегічні КШН «Об’єднані зусилля-2020», - повідомив Міністр оборони України Андрій Таран сьогодні, 17 липня, в рамках «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«На даний час ознак безпосередньої підготовки до активних бойових дій російських окупаційних військ поблизу адміністративної межі Херсонської області з тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим не виявлено. На півострові не фіксуються дії зі створення ударних угрупувань. Разом з тим, пам’ятаючи по непередбачуваність рішень воєнно-політичного керівництва ЗС РФ, Збройні Сили України здійснюють певні заходи для запобігання і надання відповідної відсічі можливим діям з боку ЗС РФ», – наголосив Андрій Таран.

«Ми посилили ведення розвідки, здійснюються заходи з ротації військ, організовано тісну взаємодію з Національною гвардією, Національною поліцією, СБУ, Державною прикордонною службою. Військові частини та підрозділи, які виконують завдання у складі операції Об’єднаних сил та вздовж адміністративного кордону Автономної Республіки Крим готові до адекватного реагування на існуючі виклики та загрози вздовж державного кордону України. На теперішній час обстановка в районі виконання завдань угруповання військ Оперативного командування «Південь» контрольована», – зазначив Міністр оборони.

На даний момент Російська Федерація не готує ударних угруповань, але Збройні Сили України здійснюють заходи з недопущення дестабілізації. Зокрема, масштабні навчання та бойові стрільби: проходить вдосконалення інженерних загороджень, системи відеоспостереження, дій Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій.

Андрій Таран також підкреслив, що оборонне відомство відслідковувало повідомлення у засобах масової інформації про російські навчання “Кавказ-2020”.

Він повідомив, що керівництвом Міноборони та ЗС України планується в цей же час, в останню декаду вересня, проведення стратегічного командно-штабного навчання “Об’єднані зусилля-2020”.

«Нами планується перевірити спроможність Генерального штабу діяти відповідно до стандартів НАТО, здатність організовувати взаємодію з пунктами управління Збройних сил країн-членів НАТО», - розповів Міністр оборони.

В рамках цих навчань на південних полігонах України буде проведено бойові стрільби зенітно-ракетних комплексів, авіації Повітряних Сил, певних підрозділів та частин Сухопутних військ, інших військових формувань.

«Ми очікуємо, що представники країн-членів НАТО зможуть взяти участь у цих навчаннях. Ця асиметрична відповідь покаже готовність Збройних Сил України до гідної відсічі будь-яким спробам з боку РФ загострити ситуацію або почати масштабні бойові дії», – підкреслив Міністр оборони України Андрій Таран.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz