17/07/20 | УКРАЇНА
22:29
Збройні сили України збільшать чисельність на Херсонщині


Присутність військ Збройних сил України та Військово-Морського флоту в Херсонській області збільшиться.

Як повідомляє Український мілітарний портал, про це заявив голова Херсонської обласної держадміністрації Юрій Гусєв в інтерв’ю Lb.ua.

«Я не готовий називати цифри, тому що це дуже чутлива інформація, але присутність Збройних Сил України в Херсонській області збільшиться», – зазначив Гусєв.

Кілька тижнів тому була виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, де це питання обговорювалось.

Учасники виїзної наради, за його словами, відвідали прикордонні з адмінкордони з тимчасово окупованих Кримом райони області й обговорили, зокрема, комплекс заходів, які потрібні для посилення позицій на півдні України.

«Наша область – єдина, яка має адмінкордон з Кримом, і тому посилення Збройних Сил в нашій області, на мій погляд, має важливе значення», – підкреслив голова ОДА.

Гусєв повідомив, що в області очікують як посилення вже існуючих військових частин, що дислокуються на Херсонщині, так і розміщення нових підрозділів – і сухопутних військ, і Військово-Морських сил ЗСУ.

Окремо він акцентував увагу на зміцненні територіальної оборони.

«Торік за моєю ініціативою міністром оборони України та міністром оборони Естонії був підписаний документ про реалізацію пілотного проєкту територіальної оборони саме Херсонської області за прикладом естонського Кайтселійту (добровольчі воєнізовані формування в Естонії – ред.). І ми зараз активно працюємо над тим, щоб провести восени цього року навчання із залученням резерву і спланувати комплекс заходів щодо посилення тероборони Херсонщини», – сказав Гусєв.

Для зміцнення присутності сил Військово-Морського Флоту область передала для його потреб базу в одному з південних районів, є полігон морської піхоти. Також обговорюється можливість проведення міжнародних навчань за участю кораблів країн – членів НАТО.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz