17/07/20 | В СВІТІ
22:25
Український конгресовий комітет надіслав партіям США свої пропозиції з підтримки України


Український конгресовий комітет Америки - організація, що представляє інтереси української громади в США, - надіслав звернення до національних комітетів Демократичної та Республіканської партій США. Про це повідомляє Голос Америки.

У листі виклали ключові позиції щодо підтримки України, сподіваючись, що в партіях звернуть на це увагу напередодні виборів цього року. На додачу до вже існуючої двопартійної підтримки, в УКК звертають увагу партій на деякі пункти, які можуть бути посилені.

“По-перше, ми хочемо бачити ще сильніше військове партнерство та більше військового обладнання - не тільки “Джавеліни”, треба говорити також і про Чорне море та повітряні сили. По-друге, важливо не тільки зберегти санкції проти Російської Федерації, а зробити їх ще жорсткішими”, - розповів Голосу Америки президент Українського конгресового комітету Андрій Футей.

“Також ми знаємо, наскільки багато грошей вливає наш ворог в масмедіа та засоби комунікації. Важливо, щоб Америка підсилила свою спроможність боротись з російською дезінформацією, яка постійно виявляється не лише в Сполучених Штатах, а й у всіх демократичних країнах”, - додав він.

Серед інших позицій у листі УКК наголошує на важливості підтримання вже існуючої політики обох партій США. Зокрема, це підтримка територіальної цілісності України, заперечення будь-яких форм визнання російської влади в окупованому Криму, продовження політики “відкритих дверей” щодо членства України в НАТО та замороження активів і відмова у візах російським посадовцям, що причетні до корупційних та незаконних дій.

“Палата представників зараз є в руках однієї партії, Сенат - в руках іншої. Наша громада тримає зв’язки з обома сторонами. Не знати, хто завтра буде сенатором, конгресменом чи президентом. Може бути та сама людина, може бути інша. Тому для нас зберігати цю двопартійну підтримку дуже важливо”, - наголосив Андрій Футей.

Дивіться також: Чому важливо поширювати українську літературу закордоном.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz