17/07/20 | В СВІТІ
22:22
Екс-посол США в Україні прокоментував рішення Росії провести раптову перевріку військ


Екс-посол США в Україні, експерт аналітичного центру Brookings Insitution Стівен Пайфер звернув увагу на те, що раптова перевіка військових Росією викликає занепокоєння офіційного Києва. Про це повідомляє Голос Америки.

Як відомо, у Росії за рішенням президента країни оголошено перевірку військ Південного та Західного військових округів. Перевірка військ відбувається, як повідомляють російські ЗМІ, заради перевірки боєготовності збройних сил РФ та для підготовки до начань "Кавказ-2020".

Також повідомляється, що у перевірці беруть участь майже 150 тисяч військових, 414 повітряних сдуна та 106 кораблів.

"Міністр оборони (Росії - прим. ГА) каже, що метою є перевірка готовності. Що ж мабуть бонусом (для Росії - прим. ГА) є те, що це викликає занепокоєння у Києві", - твітує у п'ятницю Стівен Пайфер.

Перевірку прокоментувала і дослідниця російського втручання на інформаційних операцій Моллі Маккью.

"Лише погляньте - російські військові навчання на понад 100 тисяч військових близько до серпня, поблизу кордону території навколо якої Росія створювала проблеми, та ще і у рік виборів президента США. Тут здається немає чого переживати? Хоча куди там", - застерігає Маккью.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz