17/07/20 | В СВІТІ
22:04
У Конгресі закликали США негайно допомогти Україні та Грузії вступити в НАТО


Під час слухань у Конгресі США, старший аналітик Атлантичної ради та колишній заступник помічника міністра оборони США Ян Бжезінський, заявив, що Америка буде ефективнішою проти Росії, якщо Україна і Грузія ввійдуть до НАТО. Про це повідомляє Польське радіо.

США повинні негайно допомогти Україні та Грузії вступити до НАТО та посилити економічні санкції проти Росії. Це заявив старший аналітик Атлантичної ради США та колишній заступник помічника міністра оборони США Ян Бжезінський, - повідомляє сайт jagellonia.org з посиланням на «Голос Америки».

«Ми маємо рішучіше підтримувати трансатлантичні прагнення Грузії та України. Розширення НАТО поширило мир і безпеку в Європі та посилило військові можливості Альянсу. Як Україні, так і Грузії треба забезпечити чіткий шлях до членства в НАТО», - заявив Ян Бжезінський під час слухань у Конгресі США.

«Продовження неоднозначної позиції лише посилює апетит Путіна і його відчуття можливості відновити панування над цими двома демократіями», - підкреслив аналітик. Експерт переконаний, що США будуть ефективнішими у протидії агресивним діям Росії, якщо Україна та Грузія будуть членами Північноатлантичного альянсу.

Крім того, аналітик закликав посилити економічні санкції проти Росії.
«Санкції треба посилити та спрямувати проти конкретних росіян, а також сформувати комплексні санкції проти російського фінансового та енергетичного секторів», - наголосив експерт впливового американського аналітичного центру.

Сайт jagellonia.org нагадує, що минулого місяця Україна отримала статус члена Програми розширених можливостей НАТО (Enhanced Opportunity Partner, EOP).
Метою Програми є підтримка та поглиблення співпраці між союзниками і партнерами, які внесли вагомий внесок в операції та місії під керівництвом НАТО. «Як партнер НАТО Україна надала війська для операцій Альянсу, в тому числі в Афганістані та Косові, а також для Сил реагування НАТО та навчань НАТО. Союзники високо оцінюють цей вагомий внесок, який свідчить про прихильність України до євроатлантичної безпеки», - йдеться в комюніке НАТО.

Як партнер у рамках Програми розширених можливостей, Україна скористається поглибленим доступом до програм та навчань для взаємодії, а також доступом до ширшого обміну інформацією, - додано в повідомленні НАТО.

Крім України, партнерами Програми розширених можливостей НАТО є Австралія, Фінляндія, Грузія, Йорданія та Швеція.


Розміщення реклами на нашому сайті

Підписуйтесь на новини ТЕЛЕТАЙП24 в | Facebook | Twitter | ВКонтакте |


FACEBOOK КОМЕНТАРІ:
       ІНШІ НОВИНИРозміщення реклами на нашому сайті«ТЕЛЕТАЙП 24» © 2020. Огляд інформаційних інтернет видань.

Думка авторів публікацій може не збігатися з точкою зору редакції сайту «ТЕЛЕТАЙП 24». Ми не є авторами публікацій та на авторство не претендуємо. Всі матеріали розміщені на нашому сайті взяті з інших авторитетних джерел з дотримання всіх правил розповсюдження контенту, а саме з розміщенням гіперпосилання на джерело. Редакція так само не несе відповідальність за матеріали додані користувачами. Якщо Ви вважаєте, що будь-яка публікація розміщена на нашому сайті порушує Ваші авторські права або ж, на Вашу думку, несе образливий характер - повідомте нам через форму "Зворотній зв'язок" і ми протягом 2-х діб її видалимо.

При використанні матеріалів сайту «ТЕЛЕТАЙП 24», для інтернет-видань - обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) - повинно бути розміщене в першому або другому абзаці матеріалу і вести на головну сторінку сайту ТЕЛЕТАЙП 24.

Матеріали розміщені в розділі БІЗНЕС-НОВИНИ публікуються на правах реклами та не підлягають подальшому поширенню. Відповідальність за їх утримання несе рекламодавець.

З питань співпраці або розміщення реклами на сайті звертатися через форму "Зворотній зв'язок".

Інформери | RSS- стрічка | Зарабіток для вебмайстера | Партнерка | Купити сайт | Додати новину | Додати статтю | Зворотній зв'язокСертификат безопасности для сайта предоставлен SSL.com.ua
Використовуються технології uCoz